HAKKIMIZDA

pattern
GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNDE

Tasarım, İmalat ve Uygulama

Mühendislik hizmetleri alanında deneyimli çözüm ortaklarıyla hizmet verirken tamamladığımız her işin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

ÜREGEN Makina olarak; "Demir-Çelik" hizmetlerinde tasarım, imalat ve uygulama uzmanlığına sahip olan şirketimiz, sektöründe uçtan uca çözümler sunabilen bir yapı ile eksiksiz ve işbirlikçi bir yaklaşıma sahiptir. Konut ve endüstriyel tesislerde mühendislik odaklı hizmetler sunmaktadır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek; FERFORJE İŞLERİ, KAYNAK İMALATI, ÇELİK ÇATI İŞLERİ, TEL ÇİT İŞLERİ, PANEL ÇİT İŞLERİ, KÜPEŞTE/METAL KORKULUK İŞLERİ, AHŞAP KAPI İŞLERİ, ÇELİK KAPI İŞLERİ ve TAMİRAT İŞLERİ ile ilgili hizmet ve ürünü ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni bireyde bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor, geleceğin yeni hedeflerine birlikte güvenle karşılıyoruz.

Bugün, hayal edebildiğimiz her şeyi gerçekleştirecek güce ve altyapıya sahip olduğumuzu bilerek, "ÜREGEN MAKİNA" olarak her gün daha ileri gitmek için çalışıyoruz.